در حال نمایش 11 نتیجه

نوع نمایش 9 12 18 24

معرفی مشخصات فنی سوناتای YF

هیوندای سوناتا نسل ششم در ایران تنها با یک موتور 4 سیلندر 2.4 لیتری عرضه شد . این موتور به طور طبیعی می تواند 177 اسب بخار قدرت و 229 نیوتن متر گشتاور تولید کند . نیروی این موتور با کمک یک گیربکس 6 دنده اتوماتیک ، به چرخ های جلو ارسال می شود . شتاب صفر تا صد کیلومتر و حداکثر سرعت هیوندای سوناتا YF معادل 10 ثانیه و 208 کیلومتر بر ساعت است . سوناتا وای فای ، مصرف سوختی آن معادل 8.1 لیتر در هر 100کیلومتر است . سوناتای نسل ششم جزوه بهترین نسل این کلاس ها می باشد .

قیمت لوازم یدکی سوناتا وای اف YF Sonata

ما سعی کردیم در مرکز یدک روزانه قیمت لوازم یدکی سوناتا وای اف را از فروشگاه مختلف جمع‌آوری کنیم و از تامین کننده‌گان مختلف قیمت این لوازم یدکی را برای شما قرار دهیم.پس اگر شما هم به این موارد نیاز دارید بهتر است با همکاران ما در ارتباط باشید یا اگر نیاز به مشاوره جهت خرید لوازم یدکی سوناتا وای اف دارید با ما تماس بگیرید .

خرید لوازم یدکی سوناتا وای اف YF Sonata

همیشه خرید لوازم سوناتا وای اف هیبرید که جزئی از لوازم یدکی است برای مالکان خودرو دشوار بوده چرا که پیدا کردن فروشگاه معتبر برای خرید لوازم یدکی سوناتا وای اف سخت است. مرکز یدک با تکیه بر بزرگترین تامین کنندگان قطعات خودرو در ایران توانسته تا بزرگترین بازار فروش و خرید لوازم یدکی سوناتا وای اف باشد که روزانه هزاران نفر برای تهیه این کالاها به ما مراجعه می‌کنند.