با توجه به اینکه هدف اصلی مرکز یدک حفظ رضایت کامل مصرف کننده می باشد که بر همین اساس خریدار می تواند کالای خریداری شده را طبق شرایط زیر تا ۷ روز به مرکز یدک مسترد نمایند.

 1. گارانتی مرجوعی 7 روزه کالا شامل لوازم جلوبندی ماشین میگردد .
  تبصره اقلام موتوری که توسط مکانیک تایید گردد و بعد از آن مشکلی در مونتاژ محصول وجود داشته باشد ، شامل این گارانتی نمیگردد و مرکز یدک مسئولیتی در قبال آن ندارد .
 2. کالای ارسال شده مغایر سفارش اعمال شده از سوی خریدار باشد، این بدان معنی است که شماره فنی قطعه یا قطعات سفارش گذاری شده با قطعه یا قطعات دریافت شده منطبق نباشد.
 3. خریدار لازم است قبل از باز نمودن کالا در هنگام تحویل دقت داشته باشد که اطلاعات (خاصه شماره فنی قطعات) مندرج در لیبل و یا فرم سفارش روی بسته با کالای سفارش داده شده مطابقت دارد. در صورت مغایرت در نوع کالا ، رنگ کالا و گارانتی درج شده می بایست از باز نمودن کالا خودداری نموده و مراتب را طی ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی مرکز یدک اطلاع دهد.
  • تبصره: لازم به ذکر است کالاهای برقی نظیر باتری، دینام، کوئل، دلکو، شمع، وایر شمع، مدارهای الکتریکی، آفتامات، فیوزها، کنترل کننده ها، سوکتها، انواع سیم کشی، کلیدها و دکمه ها، انژکتورها، کمپرسورها، کنترل یونیتها و…  پس از تحویل به مشتری در صورتی که اشتباه از سوی ارسال مرکز یدک نباشد در هیچ صورتی از سمت مرکز یدک مرجوع نخواهد شد .
 4. کالا از نظر فیزیکی در هنگام تحویل مشکل داشته باشد. خریدار موظف است در هنگام تحویل کالا در حضور مامور تحویل کالا (یا تعاونی و باربری) آن را چک نموده و در صورت هرگونه مشکل فیزیکی از قبیل شکستگی، آسیب ظاهری، تاب افتادگی و یا خراشیدگی ان را با تایید مامور تحویل از تحویل آن خودداری نموده و بلافاصله به تیم پشتیبانی مرکز یدک اطلاع دهد و طی زمان کمتر از ۲۴ ساعت با تیم مرکز یدک جهت مرجوعی کالا و یا استرداد هماهنگ نماید.

شرایط جایگزین و یا استرداد وجه حاصل از بازگشت کالا

پس از مرجوعی کالا درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر مغایرت کالا و یا سلامت فیزیکی کالا به یکی از سه حالت ذیل به خریدار پاسخ داده خواهد شد:

 1. درصورتی که خرابی ذاتی باشد و یا معیوب باشد با کالای سالم جایگزین و برای خریدار ارسال خواهد شد یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به خریدار عودت داده خواهد شد.
 2. درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست خریدار باشد، مورد تایید مرکز یدک نخواهد بود و همان کالا مجددا برای خریدار ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های حمل و نقل به عهده خریدار می باشد.
 3. بازگشت محصول خریداری‌ شده به مرکز یدک جهت استفاده از گارانتی پس از بازده ۷ روز برعهده خریدار می باشد. لازم به ذکر است، جهت بهره‌مندی از خدمات پس ار فروش، رسید تحویل کالا الزامی ‌است. همینطور، محصول می‌بایست در بسته‌بندی اصلی خود ارسال گردد. (مرکز یدک مسئولیتی در قبال محصولاتی که با بسته‌بندی اصلی و سالم ارسال نشده‌اند نخواهد داشت.)

پرداخت هزینه برگشت کالا :

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از سوی مرکز یدک بوده است هزینه حمل کالای برگشتی به خریدار بازپرداخت خواهد شد.

برای واریز هزینه حمل و نقل به حساب خریدار، قبض پستی / تصویر بارنامه با مهر شرکت پست / باربری باید همراه ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه کالا را به مرکز یدک برگشت دهید .

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط واحد فنی مرکز یدک ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، بر عهده خریدار می باشد.

همکاران

قابل توجه همکاران و تعمیرکاران عزیزی که ار فروشگاه مرکز یدک محصول مورد نظر خود را خریداری میکنند و محصول خریداری شده و بسته بندی آن تا زمان تسویه کامل نزد شما امانت میباشد و در صورت آسیب وارد شدن به آن شامل گارانتی عودت نمیگردد .