نمایش 1–12 از 56 نتیجه

نوع نمایش 9 12 18 24

معرفی وآشنایی با قطعات توسان

هیوندای توسان به دلیل قدمت بالایی که دارد که از سال 2004 تاکنون موفق به فروش سه نسل از خودرو های خود در سرتا سر جهان شده است .

  • نسل اول توسان : دارای موتوری 6 سیلندره با گنجایش 2.7 لیتر طراحی و تولید کرده است .
  • نسل دوم توسان : دارای موتوری 4 سیلندره با گنجایش کمتر از 4 لیتر در عرصه بازار جهانی خرید و فروش شد .
  • نسل سوم توسان : این توسان در سال 2017 تولید شده است و گنجایش آن نیز کمتر از دو نسل قبلی است (تنها دو لیتر) است . نسل سوم توسان به ازای طی کردن هر 100 کیلومتر ، حدود 8.5 لیتر سوخت مصرف می کند .

در هنگام تعویض لوازم موتوری هیوندای توسان ، باید دقت کافی به خرج داد و به اصل بودن برند قطعات لوازم یدکی اطمینان کافی داشته باشید ، زیرا هر قطعه ی جدیدی نمی تواند جای قطعه اصلی را بگیرد . قطعه نامناسب و نامرغوب می تواند ، داری عملکرد مناسبی نباشد و زود خراب شود .

معرفی لوازم یدکی توسان

یاتاقان : یاتاقان وسیله ای است که باعث حرکت بین دو جسم می شود . نام دیگر این قطعه بیرینگ است و از جنس فلز مقاوم در برابر ضربه و حرارت ساخته شده است .در موتور خودرو، باید حرکت بالا و پایین پیستون با میل‌لنگ به حرکت چرخشی تغییر کند تا خودرو حرکت کند . به همین دلیل میل‌لنگ باید به موتور نزدیک و با آن در ارتباط باشد . برای این نزدیکی کامل شدن ارتباط آن‌ها، و تبدیل حرکت پیستون به میل‌لنگ و جلوگیری از آسیب‌های ناشی از این نزدیکی، از یاتاقان استفاده می‌شود .

واشر سر سیلندر : جایگاه این قطعه در موتور بین سیلندر و سرسیلندر قرار می‌گیرد . وظیفه آن تکامل فرایند کامل بین سیستم‌های مختلف روغن رسانی، آب، و احتراق موتور است. واشر سرسیلندر سانتافه 2015 از جنس ، پنبه نسوز به علاوه فولاد و مس است. این قطعه از خروج گاز از محفظه احتراق ، نشت آب از کانال‌های آب و نشت روغن از کانال‌های روغن محافظت وجلوگیری می‌کند.

قیمت لوازم یدکی توسان Tucson

ما سعی کردیم در مرکز یدک روزانه قیمت لوازم یدکی توسان را از فروشگاه مختلف جمع‌آوری کنیم و از تامین کننده‌گان مختلف قیمت این لوازم یدکی را برای شما قرار دهیم.پس اگر شما هم به این موارد نیاز دارید بهتر است با همکاران ما در ارتباط باشید یا اگر نیاز به مشاوره جهت خرید لوازم یدکی توسان دارید با ما تماس بگیرید .

خرید لوازم توسان Tucson

همیشه خرید لوازم توسان که جزئی از لوازم یدکی است برای مالکان خودرو دشوار بوده چرا که پیدا کردن فروشگاه معتبر برای خرید لوازم یدکی توسان سخت است. مرکز یدک با تکیه بر بزرگترین تامین کنندگان قطعات خودرو در ایران توانسته تا بزرگترین بازار فروش و خرید لوازم یدکی توسان باشد که روزانه هزاران نفر برای تهیه این کالاها به ما مراجعه می‌کنند.